Autumn


"Nigdy nie przestanie zadziwiać mnie fakt, że aby doszło do spotkania dwojga ludzi,
 musi gdzieś z boku, gdzieś z dala od reflektorów zdarzyć się tyle małych, na pozór nieistotnych rzeczy, 
jak to: czy pojedziesz tramwajem numer 23 o tej, a nie innej godzinie, 
czy idąc na piwo dotrzesz właśnie do tego, a nie innego lokalu,
 czy wyjdziesz na fajkę właśnie teraz,
 czy pięć minut później lub też,
 czy pośliźniesz się akurat w tym, a nie innym miejscu."


Zanim jeszcze wyprowadziłam się z mojego miasteczka, zastanawiałam się czy stwierdzenie, że życie w metropolii sprawia, że czas ucieka przez palce, jest prawdziwe. Teraz przekonuje się na własnej skórze, że jest to (smutna?) prawda. Smutna, bo mimo wielu ambitnych planów, każdego dnia brakuje mi tych kilku dodatkowych godzin niezbędnych do ich realizacji. Dlatego też blog 'przeżywa' drastyczny zastój, a CV, które może być początkiem ciekawej przygody dziennikarskiej, ciągle pozostaje w wersji roboczej. Z kolei życie w biegu rekompensuje ogrom możliwości do swobodnego złapania oddechu, np. podczas jakiegoś przyjemnego dla ucha i ducha koncertu. Ostatnio udało mi się posłuchać magicznego występu Micromusic. Wspaniała niespodzianka, w najlepszym towarzystwie. : > Znalazłam się również na koncercie Poluzjantów. Okazuje się, że można pomylić datę, znaleźć się na innym wydarzeniu (o dziwo!) usiąść na dwóch z trzech wolnych miejsc w sali, w której jest ich około 400 i bardzo przyjemnie spędzić piątkowy wieczór. Przypadek? Nie sądzę. :D


Zdjęcia z ostatniej sesji. Przepiękna złota jesień. Ta, którą uwielbiam. W zestawie rozkloszowana sukienka od SHEINSIDE, którą wraz z bluzą BATMAN, możecie nabyć TU (efekt zdublowanej przesyłki od SHE). Czarne kopytka, a do tego cieliste rajstopki w wersji romantico (prezent od SHEINSIDE) - na nich napisy zawierające fragmenty listów miłosnych. W sam raz na przepiękny październik, kiedy to miłość unosi się wraz z dymem w powietrzu. :)

AUKCJE: klik
FANPAGE: klik

________________________________________________________________________________
rzadko mamy wpływ na to, kto pojawi się w naszym życiu,
ale czasem mamy po prostu 
szczęście

dress-SHEINSIDE/ALLEGRO◌tights-SHEINSIDE◌wedges-allegro

9 komentarze:

Bardzo dziękuję za wszystkie komentarze. :) Jeżeli podoba Ci się mój blog dodaj go do obserwowanych. Ja na pewno odwiedzę Twój i odwdzięczę się tym samym. ;)

Thanks for comments! :) If like my blog, don't ask me - just follow. Probably I will follow You back. ;)

 

FACEBOOK

Obserwatorzy

LOOKBOOK