happiness - just catch it!

Nie ma zbyt wiele cza­su, by być szczęśli­wym. Dni prze­mijają szyb­ko. Życie jest krótkie.
W księdze naszej przyszłości wpi­suje­my marze­nia, a ja­kaś niewidzial­na ręka 
nam je przek­reśla. 
Nie ma­my wte­dy żad­ne­go wy­boru. 

Jeżeli nie jes­teśmy szczęśli­wi dziś, 

jak pot­ra­fimy być ni­mi jutro?
Wy­korzys­taj ten dzień dzi­siej­szy. Obiema ręko­ma obej­mij go.
 Przyj­mij ochoczo, co niesie ze sobą: światło, po­wiet­rze i życie,

je­go uśmiech, płacz, i cały cud te­go dnia.

Wyjdź mu nap­rze­ciw.
- Phil Bosmans


Sądzę, że ktoś, kto spędza środowe popołudnie wylegując się w łóżku, od czasu do czasu leniwie spoglądając w okno, przez które przebijają się promienie październikowego słońca, może w tym samym momencie nazwać się szczęściarzem. Chociaż myślę, że to szczęście najbardziej ulotne i najmniej wartościowe. Bo największą radość dają te momenty, które dzieli się z drugim człowiekiem, te które pozostają w pamięci na dłużej niż na kilka lat. Nieważne czy jest to spacer wśród setek otulonych jesienią drzew, mecze piłki nożnej rozgrywane na padach, które dla jednej ze stron ciągle pozostają tajemnicą, czy po prostu nudny wykład, który urozmaica się dyskusją o wyższości jednego salonu kosmetycznego nad drugim. Ważne jest to, co pozostaje - ludzie, którzy są najbliżej nas. :)


Zdjęcia jeszcze z sesji, która miała miejsce w sierpniu. Podczas fotografowania trzeciego zestawu, rozpadał się deszcz, dlatego też moje włosy są w dość opłakanym stanie. Po wczorajszej wizycie u fryzjera stały się 'troszkę' krótsze i jaśniejsze. Ubolewam nad straconymi centymetrami, ale rekompensuje je miękkość i zdrowo wyglądające końcówki. W dzisiejszym zestawie zestawie koszula w potwory (prezent od SHEINSIDE) i zwykłe zielone spodnie. Jako, że podczas sesji w powietrzu wyraźnie czuło się lato, dodatkiem są żółte foxy. Teraz, gdy temperatura nieco spadła, na koszulę przyodziewam niebieski sweterek, który ładnie współgra z barwą potworów. Z miłości do koszul, na których pojawia się niebanalny motyw, niedługo na blogu nowa odsłona dzieciństwa. :)

__________________________________________
Podziękuj tym, 
który budują Twoje szczęście.
shirt-SHEINSIDE●pants-h&m●platforms-deezee.pl


4 komentarze:

Bardzo dziękuję za wszystkie komentarze. :) Jeżeli podoba Ci się mój blog dodaj go do obserwowanych. Ja na pewno odwiedzę Twój i odwdzięczę się tym samym. ;)

Thanks for comments! :) If like my blog, don't ask me - just follow. Probably I will follow You back. ;)

 

FACEBOOK

Obserwatorzy

LOOKBOOK