Ale zanim umrę.


"Zanim umrę, chcę... śpiewać dla milionów, posadzić drzewo, trzymać ją jeszcze raz, porzucić wszystkie niepewności, być sobą, zmienić coś w swoim życiu..."


Jest rok 2011. Candy Chang traci swoją miłość. Okres buntu, ustępuje miejsca czasowi wdzięczności za chwile spędzone z ukochanym. Jak uzmysłowić żyjącym w biegu ludziom, że życie jest kruche, że liczy się 'tu i teraz', a marzenia są po to, aby je spełniać? 
Dziewczyna zrobiła to w sposób mistrzowski. Na ścianie opuszczonego budynku namalowała nagłówek: "Before I die"Pod spodem 80 razy powtórzyła hasło: “Before I die I want to _______.” Każdy przechodzeń może wziąć kredę i dokończyć zdanie według swojego uznania. Efekt jest oszałamiający. Wystarczyło 24 godziny, aby cała tablica wypełniła się marzeniami. Począwszy od tych, które wywołują głośny śmiech, skończywszy na tych, które sprawiają, że w oczach pojawiają się łzy. Wspaniała inicjatywa błyskawicznie trafia w serca odbiorców we wszystkich zakątkach świata. Tablice"Before I die" znajdują się już w ponad 60 krajach. 425 (pisanych w ponad 25 językach) dowodów na to, że jedynie śmierć może pozbawić człowieka dążenia do spełnienia marzeń.
 Natknęłam się dziś na piękny tumblr. Wybrałam 20 pragnień, które utożsamiam z moimi marzeniami. Naprawdę wzruszyłam się na myśl przytulenia pingwina...

A Wy, jakie macie marzenia?12 komentarze:

 1. Moje marzenia to spełnić marzenia! :) I mieć troszkę więcej szczęścia ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. wspaniały wpis i dużo kreatywności w Tobie Becia! ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. ten tumblr jest świetny, jak i cały wpis zresztą :) Niedługo w Łodzi będzie colour festival, może pomoże Ci to spełnić w jakiś sposób jedno z tumblerowych marzeń :) Zapraszam do mnie !

  OdpowiedzUsuń
 4. właśnie :) spełnić marzenia najważniejsze;)

  OdpowiedzUsuń
 5. wzruszające :) muszę się chyba zastanowić co ja bym tam napisała... :) Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 6. Dobry tekst ! Najważniejsze to być szczęśliwym !

  OdpowiedzUsuń
 7. Piękny post! Czasem warto usiąść i zastanowić się nad takimi rzeczami :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Fantastyczny wpis ;) moim marzeniem jest mieć kochającego męża, dzidzie i żyć w zdrowku ;) ot, takie zwyczajne ;)

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za wszystkie komentarze. :) Jeżeli podoba Ci się mój blog dodaj go do obserwowanych. Ja na pewno odwiedzę Twój i odwdzięczę się tym samym. ;)

Thanks for comments! :) If like my blog, don't ask me - just follow. Probably I will follow You back. ;)

 

FACEBOOK

Obserwatorzy

LOOKBOOK