Nie ma czasu do stracenia.

"Do what you love.
Love what you do."
Ray Bradbury


Po całym dniu intensywnych ćwiczeń wskakujesz do łóżka. 'Nic mnie już dziś nie zaskoczy' - myślisz, przeglądając fejsbukową ścianę. Tu nowa fotka, tam jakiś cytat. Nagle link - w tle młody chłopak i chwytliwe hasło: 'Dance like no one is watching'. Klikasz. 11 minut 58 sekund - mija jak jedna chwila. DON'T REGRET | DREAM | DO. Hasła przewodnie filmiku. Ilu ludzi, tyle żalu. Ilu ludzi, tyle marzeń. Zastanawiam się czy w ogóle warto czegokolwiek żałować? Przeszłości nie zmienisz. Ona zmieniła Ciebie. A teraźniejszość? Nie narzekaj. Działaj. 

Genialny pomysł, fantastycznie motywujący materiał. Od 1 do 718 sekundy. 


5 komentarze:

 1. Myślę, że niektórzy ludzie na pytanie 'czego żałujesz najbardziej" nie odpowiedzieli do końca szczerze, największe smutki mają pochowane gdzieś tam głęboko i tak łatwo nie wyjawią tego przed kamerą. Mimo tego, dobry materiał z pomysłem, fajnie nakręcony

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No tak.. czasem ciężko jest się przed samym sobą przyznać do czegoś takiego. Jednak jeśli nie jesteśmy już w stanie tego zmienić, trzeba spróbować sobie wybaczyć. :)

   Usuń
 2. Masz rację, świetny filmik... zmusza do przemyśleń :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja wychodzę z założenia, że przeszłość jest po to by ją zaakceptować, trzeba się z nią pogodzić by nie popełniać w przyszłości znów tych błędów. Idę zobaczyć filmik!;d

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za wszystkie komentarze. :) Jeżeli podoba Ci się mój blog dodaj go do obserwowanych. Ja na pewno odwiedzę Twój i odwdzięczę się tym samym. ;)

Thanks for comments! :) If like my blog, don't ask me - just follow. Probably I will follow You back. ;)

 

FACEBOOK

Obserwatorzy

LOOKBOOK